Auksinės taisyklės, išimdamas gyvybės draudimą

parašė , 2014-12-20 20:11

Jums, kad garantuotų, kad jūs išimate geriausią politiką jums ar jūsų šeimai, jūs turite surasti teisingus kelius. Tai reikštų, kad jūs turite atsiminti kelias auksines taisykles, kai jūs išimate draudimo polisą. Tai yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos jūs turėtumėte priimti, ir todėl jūs turite būti atsargus, sekdamas taisykles be to.

Tai yra svarbus gyvenimo komponentas, kadangi jūs tikrai turite numatyti savo šeimą atveju jūsų mirties. Jūs todėl turite garantuoti, kad jūs numatote juos.

Kai kurios iš šitų taisyklių apima:

Kad jūs perkate savo draudimą nuo kompanijos, kuri turi gerą reputaciją. Brokeris yra svarbus tame ir turi būti gerbiamu be to. Jei jūs naudojate kompaniją, jūs turite žinoti tai, ko jūs norite kitaip, jums reikėtų brokerio, kad paaiškintumėte visas detales jums
Jūs galėjote sužinoti, kas yra gerbiamas, kviesdamas registratūros valdybą jūsų šalyje ar rajone. Visi tiekėjai taip pat kaip brokeriai turi būti užregistruoti.

Svarbu, kad jūs tikrai žinote tiksliai, ko jūs esate reikalingume. Jūs negalite rizikuoti į išėmimą per daug. Brokerio darbas (ar kompanija) ten padeda jums su jūsų draudimo kainų skaičiavimu. Jie pažiūrėtų į tai, kas jūs šiuo metu turite vietoje ir tada apskaičiuotumėte tai, ko jums reikia, yra.

Aptarime jūsų poreikio, specialiai gyvenimo dangai, jūs turite įsitikinti, kad jūs nepraleidžiate jokios būtinos informacijos. Tai nepalankiai paveiks išmoką gale, jei tai bus atrandama, kad jūs buvote rūkalius ir kad jūs kentėjote su bloga sveikata, kuri buvo jūsų mirties priežastis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Garantuokite, kad jūs suteikiate politikai pasipelnytoją. Jei politika neturės pasipelnytojo, politika nebus išmokėta tiesiogiai jūsų šeimai, tai bus užmokama į turtą. Galėjo reikėti mėnesių turtui, kuris bus apsiaustas. Tai neturi būti vienu pasipelnytoju tiktai. Jei jūs neturite jokių šeimos narių, jūs galėtumėte paskirti bet kokį savo simpatijos geraširdiškumą.

Svarbiausias aspektas yra, kad jūs turite padaryti, turi žinoti tiksliai, kas yra politikos turinyje. Tai kurį jūs galite tiktai žinoti, jei jūs perskaitote tai rūpestingai, ir tai apimtų smulkų šriftą. Jei kažkas neaišku, jūs turite susisiekti su tiekėju ar brokeriu, kuris padėjo jums. Skaitydamas dokumentą, jūs esate aiškus, kad viskas, kurio jūs paklausėte įtraukiama, kad jūs mokate teisingą premiją ir ar yra laukimo periodas.

Svarbiausias daiktas, kad atsimintų yra, kad jums tikrai reikia draudimo poliso. Prie kitas kai kuriuos iš auksinių gaili paminėtas čia, jūs galėjote pašalinti bet kokius sunkumus ateityje. Tai ypač nukreipia į išmoką. Jei jūs netikrinote visko rūpestingai, jūs galėtumėte surasti trukmės pabaigoje (jei tai yra trukmės politika), kad jūs nesiruošiate išmokai.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.