Asmeninė nelaimingo atsitikimo politika

parašė , 2014-04-10 19:36

Mums visada sako, kad nelaimingi atsitikimai vyksta, nėra nieko, kurį mes galime daryti dėl to, ir tai yra tiesiog kažkas, su kuriuo mes turime turėti reikalo kaip dalis ir mūsų egzistavimo ryšulys. Mes žinome tikrai, jei tai kada nors paveiks mus? Ne. Jei mes tikrai susitinkame su nelaimingu atsitikimu, mes žinome, kaip tai paveiks mūsų gyvenimus? Mes nenegalime. Taip, ką mes galime padaryti sutinkant visus šituos kintamuosius? Mes galime garantuoti mūsų šeimų ateitį, gaudami asmeninį nelaimingo atsitikimo draudimo polisą.

Kas asmeninis nelaimingas atsitikimas yra draudimas, kurio jūs klausiate? Kaip dauguma kitų draudimo polisų tai yra sutartis, kuri yra pasiekta dviejų partijų, draudiko ir apdrausto, kur draudimo tiekėjas ar draudikas, sutinka suteikti apdraustam ar jo šeimai su finansine kompensacija
Atsitiktinio draudimo atveju, ši kompensacija yra pasiūlyta tuo atveju, jei galimas atvejis, kad apdraustas praveda ar yra ilgam invalidas dėl nelaimingo atsitikimo prie išorinės ir matomos priemonės.

Yra įvairių rūšių asmeninės nelaimingo atsitikimo politikos, kuri yra pasiūlyta daug finansų įstaigų ir draudimo firmų. Vienas politikos tipas turi suteikti apdraustam nuo grynųjų pinigų, kad apimtų išlaidas gydymo, sukelto nelaimingo atsitikimo. Keliuose atvejai tai gali net apimti periodo kainą, jūs negalite nueiti, kad dirbtumėte, tokiu būdu leisdamas normalią aplinką namie. Daug politikos taip pat dengia mirtį, sukeltą atsitiktinai. Tai reiškia, kad, kai nelaimingas atsitikimas sukelia apdrausto mirtį, jo pasipelnytojai gautų iš anksto paruoštą sumą. Trečia ir paskutinė pasiekiama politika yra nedarbingumui, sukeltam nelaimingo atsitikimo. Čia, jei apdraustas bus suteiktas negalėti tęsti darbą dėl nedarbingumo, sukelto nelaimingo atsitikimo, tai politika suteiks jam tam tikrą kiekį jo draudimo kiekio kas mėnesį kaip rūšis pajamų.

Kaip visada, yra terminų ir sąlygų, kurios turi būti perskaitytos prieš kreipimas ir pradžia užmokėti premijas. Kas turi būti turima galvoje yra, kad tuo metu, kai kiekvienas kreipiasi dėl gyvybės draudimo ir sveikatos draudimo, jie nesvarsto fakto, kad yra tam tikrų nelaimingų atsitikimų ir įvykių, kuriuos šita politika nedengs. Taip, pažiūrėkite į savo einamąją situaciją ir žr., jei yra kokių nors galimų atvejų, kad jūs turite apsaugoti save ir jūsų šeimą nuo. Jūs galite tikrinti politiką pagal jus ir jūsų šeimos poreikį ir paskui tiktai išrinkti tam tikrą planą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.