Apžvalga ant tiesioginių draudikų ir tradicinių draudikų.

parašė , 2012-06-14 15:06

Yra daugiausia dvi draudimo brokerių kategorijos. Jie yra:

1. Tiesioginiai draudikai

2. Tradiciniai kaip numesti svorio draudikai.

Trumpa apžvalga ant dviejų kategorijų yra iškelta apačioje:

Tiesioginiai Draudikai

Tiesioginiai Draudikai yra draudimo bendrovės, kurios gali taupyti jūsų pinigus ir laikas, šalindamos vidurinį vyrą. Jie turi reikalo su klientais tiesiogiai, užuot mokėję brokerį. Šis būdas jie sugeba sumažinti savo kainas ir pasiūlymą žemesnės premijos.

Dėl fakto, kad šitos kompanijos nenaudoja brokerių, kad užmegztų ryšį su visuomene, jie naudoja pardavinėti įrankius, kad sugundytų klientus. Jie paprastai reklamuoja savo paslaugas tinkle ar per televiziją, radiją, spausdina žiniasklaidą, skelbimų lentos ir taip toliau. Tokios kompanijos apskritai turi paklausimo centrą, kur perspektyvos klientai gali padaryti paklausimus padaryti klausimus apie jų paslaugas

Pašnekovas telefonu turi duoti užbaigtas detales kompanijai per telefoną, privedantį prie mažiau kanceliarinio darbo, apimto palyginti su gavimu to padarytas per draudimo brokerį. Bendra koncepcija yra, kad jokios komisijos nėra apsikeistos Tiesioginių Draudiko kompanijų viduje, bet mintis yra neteisinga. laboratoriniai tyrimai Kažkokią komisiją duoda paklausimo centro atstovui, kai klientas pasirašo, bet daiktas yra ji, yra vienkartinis atvejis.

Tradiciniai Draudikai

Tradiciniai draudikai daro reikalus su savo klientais per užmokėtus brokerius. Jie bando išvystyti artimą santykį su savo klientais, kad jie galėtų pasitikėti ant kompanijos. Tai taip pat padeda kompanijai pasiūlyti jiems su geresne paslauga, kadangi jie pažįsta savo klientus geriau. Atveju Tradicinių Draudikų brokeris gauna komisiją, pagrįstą kliento mėnesine premija.

Ir šitie draudikų tipai turi savo savą pranašumų ir nenaudos komplektą. Pasirinkite tokį, kuris pataikauja jūsų poreikiui geriausiame būde.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.