Alkoholis išnaudoja padarinius ne pagal paskirtį – 5 fiziniai alkoholio piktnaudžiavimo padariniai

parašė , 2013-02-14 11:44

Alkoholio Alkoholiniai gėrimai būti tolimu pasiekimu ir nusiaubiantis. Alkoholio padariniai naudoja ne pagal paskirtį ne, tiktai turi pasekmes gėrėjui, bet tiems aplink ją ar jį be to. Alkoholio piktnaudžiavimo padariniai gali būti ir psichologiniai ir fiziniai. Alkoholio vartojimas sukelia elgesio pakeitimus. Fiziniai alkoholio piktnaudžiavimo padariniai gali būti patirti su tik vienu ar dviem gėrimais – susilpnino nuosprendį, ir koordinacija Alkoholiniai gėrimai saugiai gali būti priežastis gėrėjo, turėti nelaimingą atsitikimą.

Alkoholizmas yra liga, kur alkoholinis gėrimo vartojimas yra lygmenyje, kuris susiduria su asmens sveikata ir neigiamai paveikia socialinis, šeima ar profesinės pareigos. Alkoholis abusers yra gėrėjai, kurie gali gerti perdėtai įvairiais laikais su išplaukiančiais neatidėliotinais alkoholio piktnaudžiavimo padariniais papildomo alkoholio vartojimo laiku. Neatidėliotini fiziniai alkoholio piktnaudžiavimo padariniai gali būti patirti, kai tik už dešimt minučių po to, kai gėrimas prasideda. Su ilgu alkoholio vartojimu tuo atveju, neatidėliotini Alkoholiniai gėrimai padariniai blogėja ir tampa rimtesni.

Yra penkių neatidėliotinų fizinių alkoholio piktnaudžiavimo padarinių:

Uždraudimas Tampa Pažemintas – kraujo alkoholio koncentracijoje 0.05, asmens elgesio pakeitimai pradeda būti pastebimas. Alkoholio piktnaudžiavimo padariniai ir pažemintas uždraudimas gali padėti asmenį į aukštesnį pavojų veiksmams, kuriuos jie kitaip nedalyvautų, tokie kaip seksualinė veikla, tęsta, kad gertų ar neteisėtas vaistų naudojimas.

Praradimas Raumens Kontrolės – lygmenyje 0.10, nukąsta kalba Arbata nuosprendis ir bloga koordinacija yra fiziniai padariniai alkoholio piktnaudžiavimo, kuris gali privesti prie nukritimų ir nelaimingų atsitikimų.

Atminties Praradimas ir/ar Užtemdymas – nuo alkoholio silpnina smegenų kontrolės mechanizmus, kadangi kraujo alkoholio lygmenų padidėjimas, laikotarpiai ir tam tikros situacijos ir įvykiai negali būti atsiminti po to.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.