Akiplėšiška svajonė apie saugumo geidimą

parašė , 2017-10-04 23:13

Vienas iš didžiausių norų, kuriuos kiekvienas turi pasiekti yra saugumas. Asmuo turi daug svajonių, bet vienas iš labiausiai pateisintų ir įgimtas jų gauna saugumą. Nesaugumas yra pagrindinė rūpesčių, paniškų atakų ir depresijos priežastis. Nesaugumas darbo ar pralošimo kažko ypatingo labiausiai yra paplitęs nesaugumo tipas. Finansinis saugumas yra viena svajonė, kurią kiekvienas siekia sunkiai pasiekti. Žmonės Indijoje dirba labai sunkiai, kad gautų vyriausybinį darbą, nors atlyginimai negalėtų būti labai patrauklūs vyriausybiniame sektoriuje vis dar, daugelis kovoja dėl to. Jų motyvacija yra darbo užtikrinimas. Visur žmonijoje mes davėme partiją svarbumo į saugumą įvairiuose gyvenimo aspektuose. Saugumas yra labai sklindanti trukmė. Net nacija leidžia milijardus dolerių gynybos įrangoje, kad gautų naciją

Pagrindinėje apžvalgoje, iš daugelio respondentų ėmė interviu ir buvo paklausti, kokie jų didžiausi tikslai buvo, tarp jų tikslų pasiekti finansinį saugumą, rodytą daugelio respondentų sąraše. Saugumo reikalingumas yra labai natūralus todėl, kad jo vienintelis, kai jūs esate gautas, jūs galite padėti savo energiją ant teigiamų daiktų. Štai kodėl visas investicinis profesionalas agresyviai pabrėžia jų klientus, kad turėtų jų kačiuko gyvybės draudimo planus. Jūsų šeima užsitarnauja neliečiamumą prieš finansinius pavojus, kylančius iš jūsų nelaimingos ir pirmalaikės mirties. Būkime doras į save savarankiškai, giliai viduje mes žinome, kad gyvenimas yra labai nenuspėjamas, ir mes jaučiame šalčius žemyn į mūsų stuburą, kai mes girdime dalį mūsų žinomo asmens, mirštančio pirmalaikis be finansinės dangos. Būkime aiškus ant to, bet kas gali mirti bet kuriuo metu, tai yra kietas faktas, kuris turi būti priimtas. Kodėl palieka mūsų mylima šeima nesaugomas, gerai, jei jūs nemirštate ir gyvenate ilgą ir įvykdantį gyvenimą, bet pasekmes mirties be finansinės dangos tuo metu, kai vis dar, visa šeima priklauso nuo jūsų pajamų yra didžiulis pavojus. Jūs norite paimti šį azartinį lošimą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Argumentas yra, kodėl paimti tą azartinį lošimą, kai labai įperkamose premijose jūs galite vengti šios grėsmės nuo savo gyvenimo amžinai? Teisingas, kad, jei jūs išgyvenate politikos trukmę premija, užmokėta jūsų, nusileidžia į drenažą, ypač jei mes kalbame apie trukmės planą, bet tada mes taip pat mokame už atlyginimą budinčio sargo nepriklausomai nuo to, ar vagys bando apiplėšti mūsų vietą ar ne. Trukmės draudimo planas panėšėja į budintį sargą, kuris saugo jūsų šeimą nuo finansinės netvarkos tuo atveju, jei jūsų mirtis bando atimti iš jų jūsų pajamas. Premija, užmokėta jūsų, panėšėja į atlyginimą to budinčio sargo, kuris vis dar yra užmokėtas nepriklausomai nuo apiplėšimo pastangų. To budinčio sargo turėjimas aprūpina jus, kad saugumo jausmas ir taika, kad jūs esate laimingas sumokėdamas pinigus ir jūs negalvojate apie tai nereikalingos išlaidos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai labai sukrečiantis, kad labai mažai žmonių Indijoje turi savęs savarankiškai gyvenimo dangą, net nepaisant to, kad vyriausybė taip pat skatina tai, duodama mokesčio pašalpą po 80C skyriumi tam, kad investuotų kapitalą į gyvybės draudimą. Vakarų šalyse žmonės labai rūpinasi šitais daiktais, žmonių mąstysena čia turi pasikeisti, ir jie turi paimti daiktus savo rankoje. Nėra jokio pasididžiavimo žaidžiančiomis aukomis aplinkybėms ir kaltinantis visus daiktus vyriausybe. Kai kurie daiktai yra mūsų rankoje, kad išvengtų gauti mūsų šeimą, pasidarančią finansiškai nelaimingi. Galvokite teigiamai ir suplanuokite išmintingai padaryti tą svajonę apie finansinį saugumą teisingą!

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.