5 svarbūs daiktai jūs turite žinoti apie dūmų detektorių montavimą

parašė , 2013-01-31 12:51

Gali atrodyti, montavimas ir dūmų detektoriaus priežiūra yra paprasti. Tačiau, yra tam tikros informacijos, kurią jūs turite žinoti apie detektorius, kurie gali išgelbėti jus kažkuris laikas ir širdgėla. Yra sąrašas geriausių 5 daiktų, kuriuos jūs turite greiti kreditai internetu žinoti:

Tai yra viskas apie vietą. Pasirinkite centrinį taškelį savo namuose ar pasirinkite kambarį, kuris yra naudojamas dažnai jūsų šeimos. Jei problema turi įvykti, jūsų centralizuotai esantis detektorius turi skubiai pakelti ją. Jei apskritai galimas, jūs turite įdiegti detektorių kiekviename miegamajame, svetainėje, ir šeimos kambaryje. Įdiegdamas detektorių kambaryje, pasirinkite taškelį kaip šalia kambario centro kiek galima. Niekada nepadėkite pavojaus signalo šalia durų, lango, ventilio, ar aistruolio, kadangi tai gali paveikti kelią vieneto darbai

Tikrinkite temperatūrą. Niekada neįdiekite dūmų detektoriaus, kai tai labai šilta ir drėgna lauke. Pagal Ugnies Prevenciją Kanada (FPC), tai gali taip pat paveikti, kaip gerai vienetas dirba.

Derinkite aplink profesionalą, jungdamas dūmų detektorius prie elektros sistemos. Priklausomai nuo kur jūs gyvenate, jūs galite privalėti jungti savo detektorius prie jūsų namų elektrinių grotelių. Tai kreditai bedarbiams gali būti lengva padaryti, jei jūs turite kažkokią elektrinę patirtį. Jei ne, jūs turite susisiekti su elektriku pagalbai. Nepamirškite visada laikyti dirbančias baterijas savo detektoriuje tuo atveju, jei valdžia išeina. Šis būdas, jūs būsite vis dar įspėtas, jei problema turi įvykti tuo metu, kai elektra yra išungta.

Deramas palaikymas yra būtinas, kad sulaikytų pavojaus signalus, dirbančius tinkamai. Baterijos turi būti pakeistos jūsų dūmų detektoriuose du kartus per metus ar mažų nemokamas kreditas mažiausiai, kasmet. Nors dauguma detektorių yra suprojektuoti, kad išskirtų pypsintį garsą, kai baterijos valdžia yra žema, tai yra gera mintis padaryti įprotį reguliariai jų pakeitimo bet kokiu būdu. Pagal FPC, tai yra gera mintis keisti baterijas tuo pačiu metu kasmet. Pavyzdžiui, jūs galite norėti pakeisti detektoriaus baterijas kasmet sausio 1-ąją ar kasmet pirmą mokyklos dieną. Be įsitikinimo, kad baterijos dirba tinkamai, taip pat svarbu sulaikyti detektorių laisvą nuo dulkių ar kito teršalų tipo. Tai gali taip pat paveikti, kaip gerai detektorius dirba.

Pakeiskite detektoriaus vienetus kai reikalinga. Detektoriai turi 5 iki 10 metų gyvenimo trukmę. Tame punkte, jie turi neabejotinai būti pakeisti. Po tam tikro laiko, detektoriaus efektyvumas mažės. Jūs galite pastebėti, kad detektorius pypsi dažnai net nepaisant to, kad naujos baterijos buvo įdiegtos, ar jūs galite pastebėti, kad detektorius nesprogsta dėl jokios matomos priežasties apskritai. Jie yra visi sprendimo raktai, kad atėjo laikas keisti vienetą. Dėl išsamesnės informacijos apie jūsų detektoriaus gyvenimo trukmę, derinkite aplink gamintoją ar internetinį žvilgsnį.

Šitie patarimai turi padėti jums tinkamai įdiegti ir palaikyti jūsų dūmų detektorius. Darydamas taip, jūs galite padėti garantuoti, kad jūsų šeimos saugumas turi ugnis įvykti jūsų namuose.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.