5 paprasti būdai padidinti jūsų kompiuterių greitį & padėti jūsų kompiuteriui, kuriam vadovaujama

parašė , 2012-11-22 08:45

Jei jūs būsite kompiuterių parduotuvė ekspertas, jūs turbūt jau žinosite apie šituos patarimus (su viltimi, tai suteiks jums mažą priminimą). Jei jūs nesate ekspertas, nesijaudinkite – šitie patarimai yra paprasti, ir nereikalingas daug kompiuterių parduotuvė.

Tuo metu, kai senas kompiuteris niekada neveiks tuo pačiu greičiu kaip naujas (ir didesnis & greičiau), kompiuteris, jūs galite padėti savo kompiuterių parduotuvė buvimui kaip “jaunas & sveikas” kiek galima.

Disko išvalymo atlikimas reguliariai yra gera mintis. Kad ir kada jūs “bangų mūša, internetas”, atversti pritvirtinimai, pašalina rinkmenas, jūsų kompiuteris taupote savo veiklos įrašą. Daugelis šitų rinkmenų yra nekenksmingos, ir individualiai yra labai mažos. Bet jei jūs praleisite daug laiko ant jūsų kompiuterio, netrukus jūs užimsite pakankamai vietos, kad sulėtintumėte jūsų kompiuterį žemyn truputį.

Kad įvykdytumėte disko išvalymą, paspauskite Start mygtuką ant pagrindo, kurį paliekama jūsų kompiuterio displėjaus, tada Programos, Reikmenys, Sistemos Įrankiai, Disko Išvalymas. Maža dėžė pasirodys, leisdamos jus išrinkti rinkmenas, kad pašalintų (daugumai rinkmenų yra gerai, kad pašalintų, bet jei jūs esate abejojantis, geriau neišrinkti rinkmeną). Tada spustelėkite kompiuterio pelės mygtuką ties TAIP, ir nenaudotos rinkmenos bus nuneštos.

Jūs neturite pasamdyti kompiuterių eksperto į defragment jūsų kompiuteris. Paprasta padaryti. Jūs tik turite suplanuoti priekyje, todėl, kad, jei jūs turite daug “medžiagos” ant jūsų kompiuterio, ji galėtų paimti kurį laiką.

Ne tikras, kaip į defragment jūsų kompiuteris? Jūs galite ar paspausti savo kompiuteris akcija pagalbos rinkmeną (Spragtelėjimas “Start” mygtukas ant pagrindo, kurį paliekama jūsų kompiuterio displėjaus, paskui Pagalba), ar paspausti Pradžią, Programas, Reikmenis, Sistemos Įrankius, Defragment – daugumai kompiuterių).

Turėkite galvoje, kad tikra formuluotė yra truputį skirtinga priklausomai nuo operacinės sistemos, kurią jūs naudojate (Windows 95, 98, XP, ir taip toliau), tokiu būdu jūs galėtumėte turėti kreiptis į jūsų kompiuterio pagalbos rinkmeną.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.