5 lengvi žingsniai į pajamų apsaugos draudimo radimą

parašė , 2015-06-07 10:34

Pajamų apsaugos draudimas yra suprojektuotas, kad pakeistų jūsų mėnesines pajamas, jei jūs negalite dirbti per ligą ar atsitiktinį sužalojimą. Kol šis draudimo tipas yra vertinga investicija visiems tarnautojams, žmonės yra dažnai atidėliojami pramonės žargono ir plataus pasirinkimo ant rinkos. Čia, mes surinkome 5 lengvus žingsnius, kad vestume jus per procesą pirkti pajamų apsaugos politiką.

1) Nuspręskite, kaip ilgai jūs norite, kad jūsų politika išmokėtų

Anksčiau, negu jūs pradėsite ieškoti pajamų apsaugos, jūs turite paaiškinti, kaip ilgai jūs norite, kad jūsų politika išmokėtų tam, jei jūs negalite dirbti – tai pavadina ‘naudos trukme’. Yra du svarbiausi pajamų apsaugos, trumpalaikės politikos ir ilgalaikės politikos tipai.
Ilgalaikė pajamų apsauga leidžia jums pasirinkti jūsų naudos trukmę, bet didžioji dalis politikos išmokės iki pensinio amžiaus. Pavyzdžiui, jei jūs apsaugotumėte savo pajamas iki amžiaus 65 ir taptumėte blogas 45, jūsų politika neišmokėtų iki jūsų ar grąžintas, kad dirbtų, ar jūs pasiekėte pensinį amžių 65. Tačiau, trumpalaikė politika tiktai išmokės 12 mėnesių maksimumui, net jei jūs negalėsite sugrįžti, kad dirbtumėte po šio laiko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kažkas, kas buvo šalin sergantis 6 mėnesius ar ilgiau turi 80 % galimybę buvimo nuo darbo 5 metus. Ilgalaikė politika duoda daug didesnį lygmenį apsaugos, bet gali turėti aukštesnes premijas.

2) Nuspręskite tai, ką jūs norite apsaugoti

Tipiškai, pajamų apsauga yra suprojektuota, kad apsaugotų jūsų pajamas, mokėdama jus mėnesinė nauda be mokesčių. Šie pinigai gali būti panaudoti tačiau, jūs laikote tinkamas. Dauguma žmonių naudoja tai, kad apimtų jų būtinas mėnesines išlaidas tokias kaip jų paskola, nuompinigiai, sąskaitos, tarybos mokestis ir maistas. Kiti naudoja tai, kad palaikytų jų gyvenseną, apmokėdami gimnastikos narystės, švenčių ar mokyklinių mokesčių išlaidas. Pajamų apsauga apskritai mokės iki maksimalaus procentinio dydžio jūsų pajamų, dažnai 50 ar 60 procentų.

Pajamų apsaugos draudimas gali taip pat būti sujungtas su specifine skola, tokia kaip jūsų paskola ar jūsų paskolos atmokėjimas. Šita politika yra paprastai trumpas terminas ir tiktai išmokės 12 mėnesių maksimumui. Paskolos Užmokesčio Apsaugos Draudimas (MPPI) sutiks jūsų paskolos atmokėjimą, kol Užmokesčio Apsaugos Draudimas (PPI) apmokės jūsų paskolos ar kreditinės kortelės atmokėjimo išlaidas.

Politika, kuri yra sujungta su specifine skola yra dažnai brangesnė negu politika, kuri keičia jūsų pajamas.

3), Prieš ką jūs norite apsaugoti?

Pajamų apsauga yra suprojektuota, kad pakeistų jūsų mėnesinių pajamų dalį, jei jūs turite negalėti dirbti per atsitiktinį sužalojimą ar ligą. Jei jūs jausitės saugus dėl savo darbo ir nebūsite sujaudintas dėl atleidimo, tai šis dangos lygmuo bus idealus jums – tai tiktai išmokės, jei jūs turėjote iškęsti nelaimingą atsitikimą ar ligą, kuri paliko jus negalėti dirbti.

Tačiau, didžioji dalis trumpalaikės politikos apims atleidimo taip pat kaip nelaimingo atsitikimo ir ligos dangą. Ilgalaikė politika paprastai neapima atleidimo dangos, bet tai gali būti pridedama kaip Boltonas aukštesnei premijai.

Bedarbystės socialinio draudimo nuo jūsų politikos pašalinimas padarys mėnesines premijas pigesnes.

4), Kaip ilgai jūs galite išgyventi ant savo santaupų?

Atidėtas periodas yra laikotarpis po reikalavimo sukūrimo, kad jūsų politika pradės išmokėti. Politika paprastai siūlo atidėtus periodus 4, 13, 26 ar 52 savaitės, ir jūs galite pasirinkti savo atidėtą periodą priklausomai nuo jūsų atskirų aplinkybių. Prieš pajamų apsaugos politikos pirkimą, derinkite aplink savo darbdavį apie jūsų ligos pašalpą – pagal įstatymą, darbdavys turi užmokėti statutinę ligos pašalpą iki 28 savaičių – ir spręsti, kaip ilgai jūs galite išgyventi ant savo santaupų ar savo partnerio pajamų anksčiau, negu jūs pradėsite gauti savo mėnesinę naudą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kuo ilgiau atidėtas periodas, tuo žemiau politikos kaina bus. Jei jūs tikitės mažinti savo pajamų apsaugos kainą, pasirinkti ilgesnį atidėtą periodą.

5) Palyginkite rinką

Kai tik jūs nusprendėte tai, kam jūs norite būti apimtas, atėjo laikas lyginti visą rinką, kad surastų tinkamas pajamų apsaugos citatas. Kol jūs galėjote susisiekti su kiekvienu draudiku individualiai, tai gali būti naudingiau, kad panaudotų palyginimo žiniatinklio svetainę, kad apžiūrėtų visą rinką keliuose lengvuose žingsniuose.

Tačiau, pajamų apsaugos draudimas keičiasi plačiai priklausomai nuo jūsų atskirų aplinkybių. Jūsų okupacija, jūsų medicinos istorija, jūsų šeimos istorija ir jūsų rūkaliaus padėtis visi paveiks, kokia politika jūs turite teisę ir kaina.

Lygindamas visą rinką, jūs būsite įsitikinęs, kad jūs gaunate geriausią lygmenį dangos teisinga kaina.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.