4 svarbūs patarimai ant, kaip sutrukdyti įsilaužiamosioms vagystėms

parašė , 2013-07-30 13:29

Dauguma kanadiečių ima bent jau savaitę ar dvejas atostogų per metus, kad važiuotų ir paimtų lūžį nuo jų rutinos. Daugeliu atvejų, šitie žmonės palieka savo namus, kad paimtų jų lūžį. Manoma, kad atostogos yra laikas atpalaiduoti ir mėgti leisti laiką toli nuo gyvenimo kasdieninio nuobodaus darbo.

Tai yra laikas, kai šeima ir draugai gali praleisti laiką, kartu darantį smagų veiksmą. Nors atostogos, kaip manoma, yra malonumas ir atsipalaiduojantis laikas, gali įvykti, nelaimingi atsitikimai padaro patirtį įtemptu.

Liūdnai, išėjimas kelias atostogų dienas gali sukurti problemas jums, kai jūs sugrįžtate namo. Tai ypač teisinga, jei jūsų namai buvo apiplėšti tuo metu, kai jūs buvote išvykęs. Tuo metu, kai dauguma naminių draudimo polisų dengia kainą keisti pavogtus dalykus, ne viskas gali būti pakeičiama

Sentimentalūs dalykai ir šeimos šeimos relikvijos negali dažnai būti keičiami. Be to, gali užimti gana mažai laiko ir apsunkinimo, kad kviestų jūsų draudimo agentą, reikalą su vagyste, ir pakeistų dalykus, kurie buvo paimti nuo jūsų namų.

Dėl šios priežasties, daug žmonių bando sutrukdyti įsilaužiamosioms vagystėms kada nors atsitikimą pirmiausia. Yra kai kurie pasiūlymai, kad padėtų sutrukdyti įsilaužiamosioms vagystėms.

Padarykite savo namą nepatrauklų įsilaužėliams. Įsilaužėliai yra prisitaikėliai. Tai yra, jie pasirinks namą, įkurtą tuo, kaip lengvas tai turi gauti prieigą ir įstoti. Dėl šios priežasties, jūs turite pabandyti padaryti tai sudėtinga įsilaužėliams įeiti į jūsų namus. Atsiminkite į deadbolt savo duris ir galvokite apie pasirinkimą durų stilių, kurie nėra užbaigta stiklinė. Jei jūs turite slystančias stiklines duris, panaudokite durų sustojimą, suprojektuotą, kad neleistumėte įsibrovėliams įeiti į jūsų namus.

Įdiekite pavojingą sistemą. Pavojingos sistemos montavimas yra kitas būdas atremti įsilaužėlius. Šitie pavojaus signalai turi būti versti susprogti, jei duris ar langą stumdo ar sulaužyti. Pavojaus signalai turi taip pat būti prijungti prie sistemos, kuri įspėja policiją, kai pavojaus signalas buvo sukeltas. Ne tiktai šitie pavojaus signalai atbaido įsilaužėlius, bet jie gali taip pat sumažinti jūsų draudimo premijas taip pat! Derinkite aplink savo draudimo brokerį dėl išsamesnės informacijos.

Įdiekite geros kokybės duris. Įsitikinkite, kad jūsų durys yra plieninės ar geros kokybės mediena. Šitie du durų tipai turi neleisti įsibrovėliams spirti duryse, kad gautų prieigą prie jūsų namų.

Sulaikykite vertybes seife ar saugykloje banke. Kai įsilaužėliai įsilaužia į namus, jie paprastai ieško vertybių ar pinigų. Tuo metu, kai kai kurie būsto savininkai slepia savo vertybes, įsilaužėliai paprastai žino, kur tikėtis surasti juos. Kad sulaikytumėte jūsų vertybių seifą, kai jūs esate išvykęs, jūs turite sulaikyti juos seife jūsų namuose, ar saugumo indėlyje jūsų banke. Yra daug seifų, kurie yra suprojektuoti specialiai, kad būtų panaudoti būsto savininkų, kad sulaikytų jų vertybių seifą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.