4 geriausi patarimai tam, kad apdraustų jūsų šventę per Kalėdas

parašė , 2014-02-22 10:25

Tačiau jūs galite švęsti ar laikytis to, Kalėdos yra užsiėmęs laikas. Dovanos, ruošimasis, ir žmonės – visi jie tikrai atneša džiaugsmą bet taip pat ir neša įtampos laipsnį. Tarp šio laiko, daug šeimų planuoja lūžį toli, ir žongliruojantis šiuo planavimu greta viso kito sezono įsipareigojimo gali skirti laiko labai vertinga prekė iš tikrųjų.

Kai kurios šeimos gali tokiu būdu norėti sumažinti laiką iš paruošimo ir būdų tyrinėjimo apimti jų kelionę prieš nesėkmę ar ligą. Bet svarbu padėti kažkurį laiką į geriausio būdo apmąstymą gauti dangą.
Kalėdos yra pavojingos – nevengia dangos

Pirma mintis, kuri turi įeiti į jūsų protą vengia vengimo. Jei jūs neturite reguliarios dangos, ir jūs planuojate mažą kelionę tarp šio maniakinio laiko, viliojantis išvengti drausti jūsų šventę apskritai. Bet tiesiog todėl, kad jūs neturite laiko įsivaizduoti galimas problemas, kurios galėjo iškilti, net trumpoje kelionėje, nedaro jų nedaug mažiau tikrų ar tikėtinų. Svarbu suprasti, kad, jei jūs turite laiką rezervuoti ir suplanuoti kelionę jūs turite turėti laiką suplanuoti jūsų dangą.

Padarykite laiką padaryti jūsų tyrinėjimą

Šis planas nuolatos apima tyrinėjimo laipsnį. Laimei, dauguma kokybiškų kompanijų duoda jums išsamią informaciją apie savo tinklalapius ir per jų paklausimo centrus. Skubėjimo viduryje aplink, kad padarytų jūsų Kalėdų apsipirkimą ar jūsų Chanukos iškilmių planavimą, naudinga atidėti kelias valandas, kad palygintų skirtingus būdus apdrausti jūsų šventę. Svarstykite įvairius tiekėjus ir paketus ir paklauskite jų, kaip jie gali pasiūti dangą, kad tiktų visam jūsų šeimos ir tam tikros kelionės poreikiui.

Biudžeto draudimas tarp dovanų

Šis sezonas gali būti smūgiu į jūsų banko sąskaitą. Bet tai nereiškia, kad jūs turite tiktai pažiūrėti į įpjovimo kainos pasirinkimą, drausdamas jūsų šventę per Kalėdas. Tuo metu, kai yra daug puikių tiekėjų, kurie siūlo žemus kursus ant paslaugų, būtina, kad jūs pasirenkate jūsų dangą, kuri tinka poreikiui jūsų šeimos greičiau, negu tiesiog rinkti pigiausią pasirinkimą. Geriausias būdas padaryti tai turi iš tikrųjų sudaryti biudžetą šiai dangai, kai jūs sudarote biudžetą savo dovanoms ir kelionei anksčiau metais.

Ieškokite trumpos kelionės šeimos paketų

Šiomis dienomis, jūs esate sugadintas pasirinkimui, drausdamas jūsų šventę. Lankstumas gali būti triuškinantis ir, kadangi jūsų be abejo pareikalaus laiko per šį periodą, naudinga susitelkti ties trumpos kelionės šeimos paketais, kurie dengia sutuoktinius ir vaikus specifinei jūsų buvimo, o ne atskiros ar metinės dangos trukmei. Tai ypač tinkama, jei jūs neplanuojate važiuoti reguliariai per metus ir jei danga siūlo naudingus bonusus ir priemokas, jūsų šeima gali pasinaudoti.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.