3 būdai gauti pigų draudimą.

parašė , 2012-06-27 07:45

Būkite tuo automobilių draudimas, naminis draudimas ar bet koks kitas draudimas, ten yra daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kuris galų gale leis jums gauti pigesnį draudimą. Kas geriau yra, kad vienas iš šitų daiktų, greitos paskolos kuriuos aš pasakysiu jums taip pat padės jums daryti kokybę iš jūsų gyvenimo geriau ir ne tik gelbėti jus pinigai. Leidžia pažiūri į šituos "geriausius tris", kuriuos bet kas gali padaryti, ir tai turės didžiausią poveikį jūsų draudimo normoms.

1. Pakelkite Franšizę

Kai draudimo bendrovė neturės jaudintis dėl mažų daiktų, jie nuleis jūsų draudimo normas. Daugiau atsakomybės, kurią jūs galite paimti ant daugiau punktų, kuriuos jūs gaunate su draudimo bendrove. Jei jūs galite užmokėti už mažą remontą ir tikėtis draudimo bendrovės pagrindiniams vieno dolerio banknotams, jūs turėsite reikšmingas santaupas
Tai ima draudimo bendrovę nuo kablio kai kuriems daiktams, tokiu būdu jie gali apsaugoti jus sunkiose situacijose, kai jums reikia jų labiausiai.

2. Padėkite Savo Savam Pats

Žengdamas į priekį ir rūpindamasis jūsų savu pats ir jūsų paėmimas ant pareigų jūs nebūsite tiktai geriau savo savas gyvenimas bet taip pat ir nuleisti draudimo normas. Faktas yra, kai jūs geriau jūsų pats, jūs nuleidžiate savo rizikos veiksnį. Jei tai reiškia, kad jūs turite baigti rūkymą, negu daro tai, jei jūs turite liautis lėkti ant greitkelio ar gauti tai elektrinį atnaujintas name, kad būtinai, padarykite tai. Nuleiskite kapsules savo rizikos veiksnį, ir jūsų draudimo norma mažės.

3. Gaukite Taip Daug Citatų, Kaip Jūs Galite

Taip daugelio draudimo citatų gavimas, kaip jūs galite, padės jums surasti geriausią pasiūlymą, kurį jūs galite gauti. Jūs galite palyginti citatas lengvai tinkle, su daugeliu žiniatinklio svetainių, besispecializuojančių aprūpinime paskolos bedarbiams įrankių tam, kad palygintumėte draudimo citatas. Tik nepamirškite palyginti obuolius su obuoliais, užrašyti jūsų reikalavimus ir nušvietimo žiniasklaidoje kiekius, tokiu būdu jūs įeinate į tą pačią informaciją į paraiškas ir laikote ją tinkamą.

Jie yra svarbiausi ir reikšmingi būdai, kuriais jūs galite nuleisti savo draudimo normas ant daugumos jūsų draudimo. Jie yra visuotiniai daiktai, kurie prisitaikys prie visko nuo automobilio draudimo į naminį draudimą, nuo sveikatos draudimo į gyvybės draudimą. Kalbėkite su savo draudimo agentu ir paklauskite jų apie kitus būdus sutaupyti. Juos, būdamas ant vidaus, be abejo turės daugiau pinigus taupančių patarimų ir pokštų jums. Niekas nenori užmokėti daugiau, negu jie turi į, taip pritaikykite šitas mintis ir sutaupykite ryšulį.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.